در خدمت شما هستیم با مقاله نقطه عطفی برای ریپل: استفاده از ریپل در تسویه حساب های شرکتهای ژاپنی از وب سایت آسان ماینینگ. غول مالی ژاپنی SBI و استارتاپ رمزنگاری FXcoin یک موفقی جدید در برنامه آزمایشی XRP را اعلام کردند. FXcoin در برنامه ی آزمایشی پرداخت دیجیتال خود، با شرکت تجاری ژاپنی Sumitomo Corporation همکاری می کند تا با استفاده از XRP بدهی و طلب Sumitomo را تسویه کند.

نقطه عطفی برای ریپل: استفاده از ریپل در تسویه حساب های شرکتهای ژاپنی

این برنامه قبلا نیز از XRP برای انجام معاملات آتی ژاپن استفاده کرده است. با این حال، در اواخر ماه فوریه (بهمن ماه) FXcoin اعلام کرد که موفق شده است XRP را برای معاملات آتی در سنگاپور نیز به کار ببرد که این یک نقطه عطف برای این استارتاپ رمزنگاری و گروه Sumitomo محسوب می شود.

FXcoin اظهار داشت که این موفقیت می تواند منجر به استفاده از دارایی های رمزنگاری در پرداخت های فرامرزی شود و همین امر به کاهش کارمزد تراکنش های کسب و کارها و تجارت ها کمک خواهد کرد.

“امکان انجام معاملات آتی با استفاده از دارایی های رمزنگاری در تراکنش های تجاری با شرکت های خارجی به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد، سرعت پرداخت را بهبود می بخشد و روش های پرداخت را در فعایت های تجاری جهانی در آینده متنوع می سازد.

”SBI و FXcoin سال گذشته اعلام کردند که در حال بررسی این موضوع هستند که آیا XRP را میتوان به عنوان یک دارایی متصل کننده در بازار معاملات خارجی (Forex) برای کاهش خطرات نوسان قیمت ارز در زمان تبدیل یک ارز به ارز دیگر به کار برد؟

”ریپل و SBI شرکای قدیمی هستند و SBI از سال 2016 در این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو سرمایه گذاری کرده است.