در خدمت شما هستیم با مقاله نزدیک شدن بیت کوین به مراحل پایانی روند صعودی از وب سایت آسان ماینینگ. طبق گزارش شرکت تحلیلی گلس نود شاخص های درون زنجیره ای حاکی از آن است که با انتقال ثروت نهنگ ها به سرمایه گذاران خرد ، احتمال دارد حرکت بیت کوین کند و روند صعودی بیت کوین به مراحل پایانی خود نزدیک شود.

نزدیک شدن بیت کوین به مراحل پایانی روند صعودی

این گزارش نشان می دهد تعداد دارندگان كوچک که تمایل به HODL دارند از اواسط 2018 تا سال 2020 به طور مداوم افزایش داشته است در حالی که آدرس نهنگ هایی که بیش از 100 بیت کوین در اختیار دارند نسبتاً ثابت هستند و در 12 ماه گذشته فقط 0.87٪ افزایش یافته است . این گروه در حال حاضر 62.6٪ از عرضه را در اختیار دارند.

با استفاده از معیار “Reserve Risk” – که برای ارزیابی میزان اعتماد سرمایه گذاران بلند مدت نسبت به قیمت بیت کوین استفاده می شود ، گلس نود ادعا می کند که “انتقال ثروت” بیت کوین از هولدرهای بلند مدت به خریداران جدید ادامه دارد.

گلس نود در حدس و گمان پیش بینی پایان روند صعودی بیت کوین تنها نیست ،ژیانگ ژوئر (jiang Zhuoer)، مدیر عامل شرکت ماینینگ BTC.top نیز احتمال میدهد روند صعودی بیت کوین به زودی در ماه سپتامبر(شهریور) تمام شود.

مدیر سرمایه گذاری تیموتی پیترسون (Timothy Peterson )نیز به کاهش اخیر نهنگ ها اشاره کرد و اظهار داشت: “چنین حرکاتی غالباً همیشه مرتبط با بازارهای خرسی نیستند.” پیترسون حدس زد که قیمت بیت کوین ممکن است تا 25000 دلار کاهش یابد.