در خدمت شما هستیم با مقاله نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها در 2 اسفند ماه از وب سایت آسان ماینینگ. در حالی که قیمت بیت کوین (BTC) در جلسه معاملات صبح به بالاتر از 55300 دلار افزایش یافت، برای اولین بار ارزش بازار این ارز از سطح 1 تریلیون دلار گذشت. این شکست قیمت در طول روز ادامه یافت و طی یک ساعت گذشته قیمت BTC به بالاترین قیمت تاریخی خود در 56368 دلار رسید.

نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها در 2 اسفند ماه

اکنون که بیت کوین جایگاه خود را به عنوان یک دارایی تریلیون دلاری در میان غول های مالی همچون آمازون، اپل و گوگل تثبیت کرده است، بانک های قدیمی علاقه بیشتری نسبت به ارائه خدمات نگهداری ارزهای رمزپایه برای مشتریان خود نشان داده اند.همزمان با نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت 55847 دلار در حال ترید شدن است.

چندین آلتکوین برتر بازار به این حرکت BTC پیوستند. از آن جمله می توان به اتر (ETH) اشاره کرد که با ورود به کانال 2000 دلار، رکوردی تازه در تاریخ خود ثبت کرد. توکن REN نیز با ادامه عملکرد چشمگیر خود، با 60 درصد رشد به 1.80 دلار رسید. بایننس کوین (BNB) با بهره مندی از نفوذ روزافزون زنجیره هوشمند بایننس (BSC) به بالاترین قیمت خود در 348،72 دلار رسیده است.

این رالی پارابولیک باعث شد BNB به سومین ارز بزرگ به لحاظ ارزش بازار تبدیل شود.دیگر پروژه های مرتبط با DeFi مانند PancakeSwap (CAKE) و Venus (VXS) از مهمترین جاذبه های BSC هستند و به ترتیب با قیمتی معادل 20.62 دلار و 101.50 دلار ترید شدند که به نوبه خود رکوردهای تازه ای به شمار می آیند.

در حال حاضر هیچ نشانی از کاهش مومنتوم حرکت صعودی که باعث افزایش قیمت بیت کوین و سایر آلتکوین ها شده است، به چشم نمی خورد. داده های اخیر نشان می دهد که در سال 2021 روندهای افزایش قیمت بیت کوین بیشتر در روزهای آخر هفته آغاز شده اند و بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این دارایی دیجیتال می تواند در پایان هفته به سطح 60000 دلار نیز برسد.

در حالی که قیمت اتر (ETH) در حدود 2000 دلار ثابت مانده است، زمزمه هایی از صعود بیشتر این ارز وجود دارد زیرا سرمایه گذاران سازمانی به بازده حاصل از طریق سپرده گذاری در Eth2 و همچنین شرکت در بخش در حال رشد دیفای علاقه زیادی نشان می دهند و هر دو این عوامل از نیروهای محرک تقاضای رو به رشد اتر و در نتیجه افزایش قیمت آن هستند.